Location : Home > G > GCM033R71E331KA03D
GCM033R71E331KA03D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM033R71E331KA03D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM033R71E331KA03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 330pF 25Volts 10 Learn Mo 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GCM033R71E331KA03D SMD 396500 MURATA 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
GCM033R71E331KA03D CAP CER 330PF 25V 10 X7R 0201 696300 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM033R71E331KA03D CAP CER 330PF 25V 10 X7R 0201 1246300 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited