Location : Home > G > GCM155R71H681KA37D
GCM155R71H681KA37D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM155R71H681KA37D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM155R71H681KA37D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 680pF 50Volts 10 Learn Mo 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GCM155R71H681KA37D CAP CER 680PF 50V 10 X7R 0402 786400 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.