Location : Home > G > GDZ6V8LP3-7
GDZ6V8LP3-7
Share on FacebookShare on Facebook
GDZ6V8LP3-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GDZ6V8LP3-7 DIODE ZENER 6.8V 250MW 2-XFDFN 139490 Diodes Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GDZ6V8LP3-7 DIODE ZENER 6.8V 250MW 2-XFDFN 241720 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
GDZ6V8LP3-7 DIODE ZENER 6.8V 250MW 2-XFDFN 139490 Diodes Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GDZ6V8LP3-7 DIODE ZENER 6.8V 250MW 2-XFDFN 157139 Diodes Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1015600000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1015600000 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1015600000 Weidmuller 157170 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1015600000 Weidmuller 288470 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1522160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1522160000 STOCK 43280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1522160000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1882722 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1882722 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1882722 Phoenix Contact 147180 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1882722 Phoenix Contact 287950 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0192210483 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 5/16 Stud Flat Sided, Tubular 8 AWG Crimp
329951 39826 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
329951 STOCK 43230 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
696422-4 Original 39524 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
696422-4 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
696422-4 Semiconductor 31725 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1283 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 2 Pin Screw Terminal, Power Tap 10-32 Through Hole
1283 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLA 17P OR TPC Global Service Co.Ltd.
1283 Weidmuller 156970 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited