Location : Home > G > GDZT2R4.7
GDZT2R4.7
Share on FacebookShare on Facebook
GDZT2R4.7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GDZT2R4.7 DIODE ZENER 4.7V 100MW GMD2 8000 Rohm Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GDZT2R4.7 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GDZT2R4.7 standard package with RoHS 145700 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX79-C11,143 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 400MW ALF2
SZBZX84C15LT1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 225MW SOT23-3
SZBZX84C15LT1G ON Semiconductor 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SZBZX84C15LT1G ONSemicond 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
SZBZX84C15LT1G ONSemicond 20000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
FA-20H 24.0000MF15Y-W3 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À10ppm Crystal 12pF 80 Ohm -30¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
FA-20H 24.0000MF15Y-W3 EPSON 140180 17+/18+ CRYSTAL 24.00 MHZ 12.0PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
FA-20H 24.0000MF15Y-W3 EPSON 57829 2015+ CRYSTAL 24.00 MHZ 12.0PF SMD Unitronix Electronics Limited
FA-20H 24.0000MF15Y-W3 EPSON 77770 2015+ CRYSTAL 24.00 MHZ 12.0PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
FA-20H 24.0000MF15Y-W3 EPSON 77770 2015+ CRYSTAL 24.00 MHZ 12.0PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386007609 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
431000-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0397040006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0395105209 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)