Location : Home > G > GL060F35CDT
GL060F35CDT
Share on FacebookShare on Facebook
GL060F35CDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430701-01-0 Curtis Industries 147850 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
430701-01-0 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1899200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Disconnect, Feed Through, Isolated Beige 10-28 AWG
1899200000 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1899200000 Weidmuller 147550 2016+ TERMINAL PDL 4/TR/DU/PE Unitronix Electronics Limited
20020108-D211A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
20020108-D211A01LF Amphenol FCI 147210 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020108-D211A01LF Amphenol FCI 287550 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020108-D211A01LF IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF22505100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VF22505100J0G Amphenol FCI 147220 2016+ 508 TB SOCKET OPEN RA Unitronix Electronics Limited
VF22505100J0G IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF22505100J0G NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7A-12.288MAHE-T Crystals and Oscillators Crystals 12.288MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 80 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7A-12.288MAHE-T TXC CORPORATION 57319 2015+ CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7A-12.288MAHE-T TXC CORPORATION 57319 2015+ CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
7A-12.288MAHE-T TXC CORPORATION 87570 2015+ CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
7A-12.288MAHE-T TXC CORPORATION 87570 2015+ CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
320631 Electronics 24939 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
320631 Original 37284 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
320631 Semiconductor 20265 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
320631 STOCK 42910 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ABM8G-14.7456MHZ-B4Y-T Crystals and Oscillators Crystals 14.7456MHz ¡À30ppm Crystal 10pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ATS240CSM-1 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 30 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
ATS240CSM-1 CTS-Frequency Controls 76150 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS240CSM-1 CTS-Frequency Controls 57199 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
OQ07018100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ07018100J0G Amphenol FCI 157750 2016+ 762 TB SOCKET CLOSE RA Unitronix Electronics Limited
OQ07018100J0G IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ07018100J0G NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395931617 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
CE3291-50.000 Crystals and Oscillators Oscillators 50MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 60mA Enable/Disable
CE3291-50.000 Crystek Corporation 139950 NEW RoHS OSC XO 50.000MHZ HCMOS TTL SMD FindCores Electronics Inc.
CE3291-50.000 Crystek Corporation 62325 1538+ OSC XO 50.000MHZ HCMOS TTL SMD Alphatek Technology Limited
CE3291-50.000 Semiconductor 21673 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
CE3291-50.000 STOCK 43610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0290-0-00-34-00-00-03-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.025" (0.64mm) Dia