Location : Home > G > GL100MN1MP1
GL100MN1MP1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for GL100MN1MP1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
GL100MN1MP1 SHARP SMD 50000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
GL100MN1MP1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GL100MN1MP1 standard package with RoHS 145990 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
GL100MN1MP1 88720 SHARP 15+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
GL100MN1MP1 na 6000 SHARP 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
GL100MN1MP1 -- 22793 SHARP 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
15120322401000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
350-10-131-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 31 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-131-00-006101 Preci-Dip 147540 2016+ CONN HDR 31POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-131-00-006101 Preci-Dip 285250 2016+ CONN HDR 31POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-103795-0-25 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
9-103795-0-25 TE Connectivity AMP Connectors 147850 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 50POS R/A Unitronix Electronics Limited
9-103795-0-25 TE Connectivity AMP Connectors 289010 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 50POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-103795-0-25 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-103795-0-25 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 50POS R/A SIMEN Electronics Co.,Ltd