Location : Home > G > GL24CF35IDT
GL24CF35IDT
Share on FacebookShare on Facebook
GL24CF35IDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1EZ130D5E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 130V 1W DO204AL
1EZ130D5E3/TR12 IC 57570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52C36-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 410MW SOD123
BZT52C36-E3-18 IC 38460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52C36-E3-18 NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GWM180-004X2-SMDSAM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 6N-CH 40V 180A 17-SMD
GWM180-004X2-SMDSAM IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL10325000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
VL10325000J0G Amphenol FCI 146940 2016+ 381 TB SOC WF VERTICAL Unitronix Electronics Limited
VL10325000J0G IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL10325000J0G NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VX18113000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
VX18113000J0G Amphenol FCI 147240 2016+ 350 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
VX18113000J0G IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VX18113000J0G NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2365-3-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.213" (5.41mm) Tin-Lead
2365-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2365-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298930 2016+ TERM TURRET SINGLE L=5.41MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-USBPB-2-R Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B USB 2.0 Plug Connector 4 Position Free Hanging (In-Line)
A-USBPB-2-R IC 40540 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-USBPB-2-R NEW 88690 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1709459 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.098" (2.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1709459 Phoenix Contact 147230 2016+ CONN PLUG 3POS 2.5MM Unitronix Electronics Limited
1709459 Phoenix Contact 297990 2016+ CONN PLUG 3POS 2.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0170020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Beige Bus Bar - Terminals 28.0mm
OSTHQ203080 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.200" (5.08mm) Through Hole
OSTHQ203080 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHQ203080 NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHQ203080 On Shore Technology Inc. 156960 2016+ CON TERM BLK SPRG CLMP 20POS Unitronix Electronics Limited
OSTKO092151 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.375" (9.53mm) Through Hole
OSTKO092151 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTKO092151 NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTKO092151 On Shore Technology Inc. 157180 2016+ TERM BLOCK RISING CLAMP 9POS Unitronix Electronics Limited
1891166 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1891166 Distributor 100590 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1891166 IC 37191 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1891166 STOCK 43510 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
5645945-1 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.021" (0.38mm ~ 0.53mm) No Tail Solder
5645945-1 IC 36472 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
5645945-1 Original 39595 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
5645945-1 STOCK 45410 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
5645945-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
277149-8 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud Flat Sided, Tubular 4 AWG (Al), 6 AWG (Cu) Crimp