Location : Home > G > GQM1875C2E8R2DB12D
GQM1875C2E8R2DB12D
Share on FacebookShare on Facebook
GQM1875C2E8R2DB12D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GQM1875C2E8R2DB12D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 8.2pF 250volts C0G 0 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GQM1875C2E8R2DB12D CAP CER 8.2PF 250V NP0 0603 725800 MURATA 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
GQM1875C2E8R2DB12D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 8.2pF 250volts C0G 0 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GQM1875C2E8R2DB12D CAP CER 8.2PF 250V NP0 0603 1302300 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com