Location : Home > G > GRM033R71C152KA01D
GRM033R71C152KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM033R71C152KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM033R71C152KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0015uF 16volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GRM033R71C152KA01D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GRM033R71C152KA01D CAP CER 1500PF 16V 10 X7R 0201 706200 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM033R71C152KA01D CAP CER 1500PF 16V 10 X7R 0201 601000 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GRM033R71C152KA01D CAP CER 1500PF 16V 10 X7R 0201 13100 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd