Location : Home > G > GRM2197U1H162JZ01D
GRM2197U1H162JZ01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM2197U1H162JZ01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM2197U1H162JZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0016uF 50Volts U2J 0.05 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM2197U1H162JZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0016uF 50Volts U2J 0.05 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GRM2197U1H162JZ01D CAP CER 1600PF 50V 5 U2J 0805 713800 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM2197U1H162JZ01D CAP CER 1600PF 50V 5 U2J 0805 608600 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.