Location : Home > G > GTS02R16S-1SW
GTS02R16S-1SW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PT06E-24-61S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
2M801-008-26M8-28SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 8C 8#20HD SKT PLUG THRD
GX40-SO-22(8)S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN
3-640623-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 9POS 28AWG MTA100
LJT00RT-19-28P-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 28C 26#20 2#16 PIN RECP
HR10A-10PG-12PC(73) Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Cable Clamp
780-M15-203L001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
CIR020R-24-67S-F80-22 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
65039-011LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 26 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
65039-011LF 5500 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
65039-011LF 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
65039-011LF Distributor 173590 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
65039-011LF IC 37610 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
0349851841 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black
147054-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 34 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
0986443005 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 32 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Blue
0387409112 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws