Location : Home > G > GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18
GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
850-10-033-40-251101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
850-10-033-40-251101 Preci-Dip 157290 2016+ CONN HDR 33POS 1.27MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
850-10-033-40-251101 Preci-Dip 287590 2016+ CONN HDR 33POS 1.27MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0444282001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin