Location : Home > H > H-030-50806
H-030-50806
Share on FacebookShare on Facebook
H-030-50806 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
H-030-50806 PCB HEADER 90 5.08MM 6 POLE 147140 American Electrical Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
62313-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
50845 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
50845 Semiconductor 31825 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SIT8918BE-33-33E-27.0000000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 27MHZ OE
SIT8256AC-G2-33E-156.253906T Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 156.253906MHZ OE
1369720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole