Location : Home > H > H11F23SD
H11F23SD
Share on FacebookShare on Facebook
H11F23SD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
H11F23SD N/A 8300 FSC 16+ NEW Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
H11F23SD dip/sop 98750 FAIRCHI 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
H11F23SD standard package with RoHS 43120 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TMM-120-03-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
TMM-120-03-G-D Samtec Inc. 157270 2016+ CONN HEADER 40POS DBL 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
TMM-120-03-G-D IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TMM-120-03-G-D NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PBC07DFEN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PBC07DFEN IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PBC07DFEN NEW 87330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PBC07DFEN Sullins Connector Solutions 147110 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 14POS Unitronix Electronics Limited
2-147278-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold