Location : Home > H > HA15705000J0G
HA15705000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HA15705000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5954CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 160V 1.5W DO204AL
1N5954CE3/TR13 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N4745AP/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 1W DO204AL
1N4745AP/TR12 IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CZRL5250B-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 500MW SOD80
CZRL5250B-G Comchip Technology 157679 15+ DIODE ZENER 20V 500MW MINIMELF Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CZRL5250B-G IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CZRL5250B-G NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SPD08P06PGBTMA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 60V 8.83A TO-252
SPD08P06PGBTMA1 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SPD08P06PGBTMA1 Infineon 8120 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
SPD08P06PGBTMA1 Infineon 8370 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
SPD08P06PGBTMA1 Infineon 8670 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
MBR1645HE3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 45V 16A TO220AB
MBR1645HE3/45 645798 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MBR1645HE3/45 645798 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
MBR1645HE3/45 16457 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
MBR1645HE3/45 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1796520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1796520000 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1796520000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1796520000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 5MM 180 6POS SN EKT Electronics Co., Ltd
1796520000 Weidmuller 298170 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395316010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
328849 Original 39996 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
328849 Semiconductor 19185 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
328849 STOCK 43400 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
328849 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1728340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1728340000 Weidmuller 289090 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com