Location : Home > H > HCM4912000000ABIT
HCM4912000000ABIT
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK22320030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK22320030 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK22320030 NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1606040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1606040000 Weidmuller 157610 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1606040000 Weidmuller 298070 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761853001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761853001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761853001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 10POS BLK 42PC TPC Global Service Co.Ltd.
1761853001 Weidmuller 147690 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-292230-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Tin
1-292230-2 Electronics 27279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-292230-2 Electronics 27279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-292230-2 STOCK 46400 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0039016030 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.165" (4.20mm)
1210 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Nickel 0.125" (3.18mm) Dia