Location : Home > H > HCM4915000000ABJT
HCM4915000000ABJT
Share on FacebookShare on Facebook
HCM4915000000ABJT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HCM4915000000ABJT CRYSTAL 15.0000MHZ 18PF SMD 42155 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
HCM4915000000ABJT CRYSTAL 15.0000MHZ 18PF SMD 57579 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395100111 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)