Location : Home > H > HCM4925000000BAJT
HCM4925000000BAJT
SS5P10-M3/87A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO277A
SS5P10-M3/87A IC 36352 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SS5P10-M3/87A IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STTH12R06DIRG Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC
STTH12R06DIRG ST 76800 2016 TO-220 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
STTH12R06DIRG STMicroelectronics 8000 2012+ DIODE TURBO2 600V 12A TO220AC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0387590097 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC CS 6 ASY CNP
OSTOQ080150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
OSTOQ080150 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ080150 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN HEADER 8POS 7.62MM VERT PCB EKT Electronics Co., Ltd
OSTOQ080150 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN HEADER 8POS 7.62MM VERT PCB SIMEN Electronics Co.,Ltd
OSTOQ080150 RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2-34945-2 38754 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2-34945-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-34945-2 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
171404-1 TYCO 42500 2012+ instockpleaseInquiry Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
171404-1 TYCO 11900 12-13+ NA Nego IC Co.Doris@negoic.com
C-2 111.0000K-P Crystals and Oscillators Crystals 111kHz ¡À100ppm Crystal 11pF 12 kOhm -10¡ãC ~ 60¡ãC Through Hole Cylindrical Can, Radial
C-2 111.0000K-P STOCK 45380 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C-2 111.0000K-P EPSON 139900 17+/18+ CRYSTAL 111.0000KHZ 11PF T/H FindCores Electronics Co.,Ltd.
C-2 111.0000K-P Epson Toyocom Corporation 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
282965-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282965-3 IC 59970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282965-3 RoHS 9871 11+ original new 8STAR-IC
282965-3 TE Connectivity AMP Connectors 146950 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
282965-3 TE Connectivity AMP Connectors 298150 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ05538100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ05538100J0G Amphenol FCI 147190 2016+ 508 TB SOCKET OPEN RA Unitronix Electronics Limited
OQ05538100J0G IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ05538100J0G NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792058 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1792058 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1792058 Phoenix Contact 287570 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1844920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1844920000 Weidmuller 157730 2016+ LP3R 5.08/66/90 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
1730191 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1730191 Phoenix Contact 157130 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1730191 Phoenix Contact 299110 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397000105 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
0395945002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1408-3 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.025" (0.64mm) Dia