Location : Home > H > HCM494000000ABKT
HCM494000000ABKT
VLZ6V8C-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.84V 500MW SOD80
VLZ6V8C-GS18 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VLZ6V8C-GS18 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI6954ADQ-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 3.1A 8TSSOP
SI6954ADQ-T1-E3 VISHAY 171870 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
SI6954ADQ-T1-E3 VISHAY 38584 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SI6954ADQ-T1-E3 VISHAY 46030 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SI6954ADQ-T1-E3 Vishay Siliconix 241940 1538+ MOSFET N-CH DUAL 30V 3.1A 8TSSOP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
OSTTT094180 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTTT094180 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTTT094180 NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTTT094180 On Shore Technology Inc. 157720 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 3.81MM Unitronix Electronics Limited
416F37412IST Crystals and Oscillators Crystals 37.4MHz ¡À10ppm Crystal Series 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F37412IST CTS-Frequency Controls 32355 1538+ CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT Alphatek Technology Limited
416F37412IST CTS-Frequency Controls 57779 2015+ CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F37412IST CTS-Frequency Controls 77530 2015+ CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
282818-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282818-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
282818-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 2POS .400 EKT Electronics Co., Ltd
282818-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 2POS .400 SIMEN Electronics Co.,Ltd
282818-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 2POS .400 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1640870000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1640870000 Weidmuller 147030 2016+ LP1N 5.00/02/90 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
15044 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards BOARD TERMINAL TURRET 50POS
15044 Keystone Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
15044 Keystone Electronics 298530 2016+ BOARD TERMINAL TURRET 50POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com