Location : Home > H > HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3BA-26PA-2.54DSA(75) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-80-150-10-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
399-80-150-10-009101 IC 59290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-80-150-10-009101 Preci-Dip 157210 2016+ CONN HDR 50POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
399-80-150-10-009101 Preci-Dip 298450 2016+ CONN HDR 50POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com