Location : Home > H > HIF3BAF-26PA-2.54DS(71)
HIF3BAF-26PA-2.54DS(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3BAF-26PA-2.54DS(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3BAF-26PA-2.54DS(71) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
514-87-432M31-001148 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET BGA 432POS GOLD
514-87-432M31-001148 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
514-87-432M31-001148 Preci-Dip 147790 2016+ CONN SOCKET BGA 432POS GOLD Unitronix Electronics Limited
514-87-432M31-001148 Preci-Dip 287990 2016+ CONN SOCKET BGA 432POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-128-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-128-41-018101 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-128-41-018101 Preci-Dip 147190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-128-41-018101 Preci-Dip 289190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-87-131-01-609101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
310-87-131-01-609101 IC 57950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-131-01-609101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
91763-116TR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
87977-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
87977-4 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
87977-4 Distributor 225790 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
87977-4 IC 38882 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
87977-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2020-YWY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2020-YWY Curtis Industries 157150 2016+ CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
2020-YWY IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1987456-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
1987456-1 TE Connectivity AMP Connectors 157310 2016+ 2 POS. RAST 5 HOUSING (SPECIAL Unitronix Electronics Limited
1987456-1 TE Connectivity AMP Connectors 278390 2016+ 2 POS. RAST 5 HOUSING (SPECIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1966240 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1966240 Phoenix Contact 157160 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1966240 Phoenix Contact 298730 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87758-2816 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
87758-2816 Electronics 26751 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
87758-2816 Electronics 26751 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
87758-2816 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1053081206 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)