Location : Home > H > HIF3BAG-26PA-2.54DSA(71)
HIF3BAG-26PA-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3BAG-26PA-2.54DSA(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3BAG-26PA-2.54DSA(71) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-8770-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-8770-310C Aries Electronics 157310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-8770-310C Aries Electronics 277790 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-029-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-83-029-30-002101 IC 56530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-029-30-002101 Preci-Dip 147710 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-029-30-002101 Preci-Dip 288070 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325200-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
15210105601000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold