Location : Home > H > HLMP-CB34-R0000
HLMP-CB34-R0000
Share on FacebookShare on Facebook
HLMP-CB34-R0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSW-144-05-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-144-05-S-S IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-144-05-S-S NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-144-05-S-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 44POS .100 SGL GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TSW-144-05-S-S Samtec Inc. 156980 2016+ CONN HEADER 44POS .100 SGL GOLD Unitronix Electronics Limited
800-10-034-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-034-10-002101 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-034-10-002101 Preci-Dip 147720 2016+ CONN HDR 34POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-034-10-002101 Preci-Dip 298270 2016+ CONN HDR 34POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com