Location : Home > H > HS2C3F20C
HS2C3F20C
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CS3102A-44-52S Connectors, Interconnects Circular Connectors 104 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
FAG.3B.318.CYC Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
DJT14F25-35JA Connectors, Interconnects Circular Connectors 128 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3107B14S-7PW Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#16S PIN PLUG
MS3102R36-7SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 47 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
FH29BW-44S-0.2SHW(05) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 44 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle
0781271188 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 18 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount