Location : Home > H > HSC2003K3J
HSC2003K3J
Share on FacebookShare on Facebook
HSC2003K3J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EMMA150100-P5RP-IC Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade Input
EMMA150100-P5RP-IC IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EMMA150100-P5RP-IC NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPT41 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 40W