Location : Home > H > HW11708200J0G
HW11708200J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HW11708200J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ2W43000L Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 43V 1W MINI2
DZ2W43000L Panasonic 139750 NEW RoHS DIODE ZENER 43V 1W MINI2-F3-B FindCores Electronics Inc.
DZ2W43000L Panasonic 63000 16+ Mini2-F3-B Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DZ2W43000L PANASONIC 6000 SOD123 RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
MC-306 32.7680KF-T0: ROHS Crystals and Oscillators Crystals 32.768kHz ¡À10ppm Crystal 13pF 50 kOhm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
MC-306 32.7680KF-T0: ROHS EPSON 139750 17+/18+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 13.0PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
MC-306 32.7680KF-T0: ROHS EPSON 57399 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 13.0PF SMD Unitronix Electronics Limited
MC-306 32.7680KF-T0: ROHS EPSON 77990 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 13.0PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MC-306 32.7680KF-T0: ROHS EPSON 77990 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 13.0PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C22K30M00000 Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À20ppm Crystal 8pF 30 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C22K30M00000 CTS-Frequency Controls 57119 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD Unitronix Electronics Limited
445C22K30M00000 CTS-Frequency Controls 89550 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C22K30M00000 CTS-Frequency Controls 89550 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0395151506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
D-436-0151 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS270F33IET Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 30 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
TS270F33IET IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS270F33IET NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
31771 Original 37604 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
31771 Semiconductor 20585 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
31771 STOCK 43230 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
52465-1 Molex Connector Corporation 8000 2012+ CONN RECEPT 16POS .80MM DUAL SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
52465-1 39536 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
52465-1 IC 36080 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
52465-1 STOCK 45240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
42721-1 Original 39264 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
42721-1 Semiconductor 20675 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
42721-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING 16-20 AWG Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0595260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1876310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole