Location : Home > I > ICS7151AMI-50
ICS7151AMI-50
Share on FacebookShare on Facebook
ICS7151AMI-50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV75LC-0075CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 150MHz 6-CLCC
8N3DV85LC-0034CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 155.52MHz, 167.3316MHz 6-CLCC
ELC-1-D Industrial Controls, Meters Controllers - Liquid, Level Liquid Level Controller High/Low Level DPDT (2 Form C) 120VAC Chassis Mount
ELC-1-D NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATSAM4E8EB-CNR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 SAM4E Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 512KB (512K x 8) FLASH
MT25TU512HBA8E12-0SIT TR Integrated Circuits (ICs) Memory SERIAL NOR SLC 64MX8 TBGA DDP
N25Q064A11ESECFE Integrated Circuits (ICs) Memory SERIAL NOR SLC 16MX4 SOIC
NCP1253ASN65T1G Integrated Circuits (ICs) PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers Converter Offline Flyback Topology 65kHz 6-TSOP
NCP1253ASN65T1G 6498 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
NCP1253ASN65T1G 764598 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
NCP1253ASN65T1G IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NCP1253ASN65T1G NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MIC2871YMK-TR Integrated Circuits (ICs) PMIC - LED Drivers LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Single-Wire Dimming 1.2A (Flash) 14-LDFN (3x2)
800-80-039-20-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Tin
800-80-039-20-101101 IC 57540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-039-20-101101 Preci-Dip 157780 2016+ CONN HDR 20POS 0.200 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-039-20-101101 Preci-Dip 287590 2016+ CONN HDR 20POS 0.200 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3030-10-0101-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 10 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold
3030-10-0101-00 CNC Tech 157050 2016+ IDC SOCKET 0.100 10 POS FLASH Unitronix Electronics Limited
3030-10-0101-00 CNC Tech 278270 2016+ IDC SOCKET 0.100 10 POS FLASH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3030-10-0101-00 IC 59840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
280521-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
280521-3 TE Connectivity AMP Connectors 157220 2016+ CONN HEADER 24POS DUAL VERT GOLD Unitronix Electronics Limited
280521-3 TE Connectivity AMP Connectors 287930 2016+ CONN HEADER 24POS DUAL VERT GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10112684-F03-22ULF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
854-80-078-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 78 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Tin
854-80-078-10-001101 Preci-Dip 147340 2016+ CONN HDR 78POS 1.27MM T/H Unitronix Electronics Limited
854-80-078-10-001101 Preci-Dip 288190 2016+ CONN HDR 78POS 1.27MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TMM-112-01-S-S-SM Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
TMM-112-01-S-S-SM SAMTEC 5885 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
TMM-112-01-S-S-SM Samtec Inc. 157250 2016+ CONN HEADER 12POS SNGL 2MM SMD Unitronix Electronics Limited
TMM-112-01-S-S-SM NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
351-80-151-00-016101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 51 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
351-80-151-00-016101 Preci-Dip 146940 2016+ CONN HDR 51POS 0.100 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
351-80-151-00-016101 Preci-Dip 297450 2016+ CONN HDR 51POS 0.100 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com