Location : Home > I > IRFS33N15D
IRFS33N15D
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for IRFS33N15D distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
IRFS33N15D IR TO-263 359 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
IRFS33N15DPBF IR TO-263 800 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
IRFS33N15D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IRFS33N15D TO-220F 18000 IR 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
IRFS33N15D Power MOSFET(Vdss=150V, Rds(on)max=0.056ohm, Id=33A) 10000 IRF 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com