Location : Home > I > ISC1210ER6R8K
ISC1210ER6R8K
Share on FacebookShare on Facebook
ISC1210ER6R8K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ISC1210ER6R8K RoHS Compliant 38936 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
ISC1210ER6R8K ROSH 17891 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
ISC1210ER6R8K INDUCTOR WW 6.8UH 10 1210 47310 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MCD501-14IO1 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR THRYRISTOR 1400V WC-501
MCD501-14IO1 85200 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MCD501-14IO1 IC 36960 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MCD501-14IO1 ROHSPb 48405 12+ MODULE IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DMS3012SFG-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 12A PWRDI3333-8
DMS3012SFG-7 11878 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DMS3012SFG-7 DIODES 8000 16+ DFN-8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DMS3012SFG-7 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DMS3012SFG-7 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B82725A2402N20 Filters Common Mode Chokes 14mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 4A DCR 80 mOhm (Typ)
B82725A2402N20 epcos 1000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
B82725A2402N20 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82725A2402N20 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RHU002N06T106 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 200MA SOT-323
RHU002N06T106 ROHM 15000 16+ SOT323 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
RHU002N06T106 Rohm Semiconductor(VA) 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-12E-83-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766
ATS-15D-47-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB
ATS-18D-171-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB
ATS-13C-139-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
SC5040F-150 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 8A 23.5 mOhm Max Nonstandard
SC5040F-150 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5040F-150 Signal Transformer 47130 1525+ INDUCTOR SMD 15UH 13A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC5040F-150 Signal Transformer 57339 2015+ INDUCTOR SMD 15UH 13A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040F-150 Signal Transformer 62065 1531+ INDUCTOR SMD 15UH 13A 100KHZ Alphatek Technology Limited