Location : Home > J > JC1AF-DC12V-F
JC1AF-DC12V-F
Share on FacebookShare on Facebook
JC1AF-DC12V-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
JC1AF-DC12V-F ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
JC1AF-DC12V-F standard package with RoHS 47030 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
JC1AF-DC12V-F RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V 27210 Panasonic 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
JC1AF-DC12V-F RELAY POWER SPST 15A 12VDC PCB 8000 Panasonic Electric Works 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com