Location : Home > J > JFC100C1
JFC100C1
Share on FacebookShare on Facebook
JFC100C1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
JFC100C1 dc-dc Converters; 18 to 36 Vdc Input; 15 Vdc Output; 50 W to 100 W 10000 MACOM 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com