Location : Home > K > K100J15C0GF5TL2
K100J15C0GF5TL2
Share on FacebookShare on Facebook
K100J15C0GF5TL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K100J15C0GF5TL2 CAP CER 10PF 50V 5 RADIAL 710100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
K100J15C0GF5TL2 CAP CER 10PF 50V 5 RADIAL 604900 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K100J15C0GF5TL2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10pF 50volts 5 C0G 2.5mm L 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
K100J15C0GF5TL2 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk