Location : Home > K > K2000GAP
K2000GAP
Share on FacebookShare on Facebook
K2000GAP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K2000GAP SIDAC 200V 1A DO-15 242320 Littelfuse Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K2000GAP SIDAC 200V 1A DO-15 781000 Littelfuse Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-1546209-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-1546209-1 IC 56800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546209-1 TE Connectivity AMP Connectors 157850 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546209-1 TE Connectivity AMP Connectors 298410 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com