Location : Home > K > K390J15C0GF53L2
K390J15C0GF53L2
Share on FacebookShare on Facebook
K390J15C0GF53L2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K390J15C0GF53L2 CAP CER 39PF 50V 5 RADIAL 810100 Vishay BC Components 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
K390J15C0GF53L2 CAP CER 39PF 50V 5 RADIAL 704900 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K390J15C0GF53L2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 39pF 50volts 5 C0G 2.5mm L 80,000 Vishay/BC Components update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
K390J15C0GF53L2 CAP CER 39PF 50V 5 RADIAL 1456100 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
K390J15C0GF53L2 CAP CER 39PF 50V 5 RADIAL 810100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.