Location : Home > K > K50-3C0SE53.1250
K50-3C0SE53.1250
Share on FacebookShare on Facebook
K50-3C0SE53.1250 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K50-3C0SE53.1250 OSC XO 53.125MHZ CMOS SMD 42415 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ39D10/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 2W DO204AL
2EZ39D10/TR12 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FQD4N20TF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 3A DPAK
FQD4N20TF Electronics 26470 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FQD4N20TF Fairchild 157869 15+ MOSFET N-CH 200V 3A DPAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQD4N20TF IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8006320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
8006320000 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8006320000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK W/LED RED 115VAC EKT Electronics Co., Ltd
8006320000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK W/LED RED 115VAC SIMEN Electronics Co.,Ltd