Location : Home > K > KBPC15005T
KBPC15005T
Share on FacebookShare on Facebook
KBPC15005T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1783630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through, Isolated Beige 12-22 AWG
1783630000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1783630000 Weidmuller 147090 2016+ CONN TERM BLOCK W/LED&DIO WM GN Unitronix Electronics Limited
1783630000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK W/LED&DIO WM GN EKT Electronics Co., Ltd
SIT1602BI-23-18E-48.000000G Crystals and Oscillators Oscillators 48MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8V 4.1mA Enable/Disable
SIT1602AI-31-33E-24.576000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 24.576MHZ OE
SIT1602BI-11-18E-60.000000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 1.8V 60MHZ OE
ABM10-16.3676MHZ-E20-T Crystals and Oscillators Crystals 16.3676MHz ¡À20ppm Crystal 10pF 150 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ABM10-16.3676MHZ-E20-T Abracon LLC 57429 2015+ CRYSTAL 16.3676MHZ 10PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0397530002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)