Location : Home > K > KBPC1508T
KBPC1508T
Share on FacebookShare on Facebook
KBPC1508T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4753A-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 1W DO41
1N4753A-T 987764 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1N4753A-T Distributor 100710 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1N4753A-T STOCK 146290 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1N4753A-T Vishay Semiconductors 785500 1525+ 1525+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JANTXV1N3039CUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 1W DO213AB
JANTXV1N3039CUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTXV1N3039CUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
JANTX1N3039CUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 1W DO213AB
JANTX1N3039CUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTX1N3039CUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
DL4729A-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.6V 1W MELF
DL4729A-TP 39974 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
DL4729A-TP NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DL4729A-TP Rohs Pb 74841 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DL4729A-TP STOCK 43500 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
A20410307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A20410307 Eaton 147550 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A20410307 IC 41050 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A20410307 NEW 78210 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELXT056G0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
ELXT056G0 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN PLUG 5POS 3.5MM GREEN EKT Electronics Co., Ltd
ELXT056G0 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELXT056G0 NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395105606 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0397180004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
7A12000026 Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal 16pF -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)