Location : Home > K > KBPC50005-G
KBPC50005-G
Share on FacebookShare on Facebook
KBPC50005-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KBPC50005-G RECTIFIER BRIDGE 50A 50V KBPC 682500 Comchip Technology 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
KBPC50005-G RECTIFIER BRIDGE 50A 50V KBPC 156919 Comchip Technology 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-7520-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS TIN
20-7520-10 Aries Electronics 157720 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-7520-10 Aries Electronics 277970 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7520-10 IC 60050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
20-7520-10 RoHS 6590 11+ original new 8STAR-IC
431005-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431005-14-0 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
17-71250-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 17POS TIN
17-71250-10 Aries Electronics 157360 2016+ CONN SOCKET SIP 17POS TIN Unitronix Electronics Limited
17-71250-10 Aries Electronics 277510 2016+ CONN SOCKET SIP 17POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1366260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1366260000 Weidmuller 157850 2016+ BLZP 5.00/16/180 SN GN Unitronix Electronics Limited
76314-103 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76314-103 Amphenol FCI 147610 2016+ CONN RCPT 6POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
76314-103 Amphenol FCI 277970 2016+ CONN RCPT 6POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFH31-NPPB-D13-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
SFH31-NPPB-D13-SP-BK IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFH31-NPPB-D13-SP-BK Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN HDR FMAL 26PS 1.27MM SMD AU EKT Electronics Co., Ltd
5102321-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
5102321-8 Electronics 25279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5102321-8 Electronics 25279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
566-003-420-301 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Plug Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
566-003-420-301 40105 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
566-003-420-301 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
566-003-420-301 STOCK 45920 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
880-70-036-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
880-70-036-10-001101 Preci-Dip 147120 2016+ CONN HDR 36POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
880-70-036-10-001101 Preci-Dip 288590 2016+ CONN HDR 36POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-103639-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
5-103639-9 Electronics 25329 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-103639-9 Electronics 25329 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-1377175-3 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 15.5-17 AWG Crimp Connector Fully Insulated