Location : Home > K > KBPC5008-G
KBPC5008-G
Share on FacebookShare on Facebook
KBPC5008-G distributors
06-822-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
06-822-90C Aries Electronics 157350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Unitronix Electronics Limited
06-822-90C Aries Electronics 277890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06-822-90C IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38160-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38160-11-0 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38160-11-0 NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282816-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.394" (10.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-282816-2 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282816-2 TE Connectivity AMP Connectors 157480 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 10MM Unitronix Electronics Limited
1-282816-2 TE Connectivity AMP Connectors 298370 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282816-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 12POS 10MM TPC Global Service Co.Ltd.
1546223-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1546223-9 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546223-9 TE Connectivity AMP Connectors 157790 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1546223-9 TE Connectivity AMP Connectors 297790 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546223-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 9POS 5MM VERT TPC Global Service Co.Ltd.
550-10-169-17-101101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors PGA SOLDER TAIL
550-10-169-17-101101 Preci-Dip 147730 2016+ PGA SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1643940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 135¡ã Through Hole
1643940000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 15POS 135 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1643940000 Weidmuller 147120 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1643940000 Weidmuller 297610 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com