Location : Home > K > KPTC6F10-6SD
KPTC6F10-6SD
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
66902-226 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET IDC 26POS DUAL GOLD
176-037-212R151 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
M83723/76W8037-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
CN0967C20A28S6Y240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
DJT10F19-35AB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 66 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
CA08COME18-8PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
172-050-111-031 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
PREC001SAAN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 1 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector Through Hole Tin
PREC001SAAN-RC IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PREC001SAAN-RC NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PREC001SAAN-RC Sullins Connector Solutions 147780 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 1POS Unitronix Electronics Limited
1672480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1672480000 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1672480000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 270 10-POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1672480000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 270 10-POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1672480000 Weidmuller 287950 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1437417-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1437417-1 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1437417-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1437417-1 Tyco Electronics 8000 2012+ BARRIER STRIP 10POS VERT .438 EKT Electronics Co., Ltd
1437417-1 Tyco Electronics 8000 2012+ BARRIER STRIP 10POS VERT .438 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1416100000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.197" (5.00mm)
1416100000 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1416100000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0387101416 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate