Location : Home > K > KRL2012E-M-R047-F-T5
KRL2012E-M-R047-F-T5
Share on FacebookShare on Facebook
KRL2012E-M-R047-F-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KRL2012E-M-R047-F-T5 Current Sense Resistors - SMD 1W 47m ohm 1 Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
KRL2012E-M-R047-F-T5 RES SMD 0.047 OHM 1 1W 2012 1006700 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
KRL2012E-M-R047-F-T5 RES SMD 0.047 OHM 1 1W 2012 901500 Susumu 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.