Location : Home > K > KRL3264-C-R010-F-T1
KRL3264-C-R010-F-T1
Share on FacebookShare on Facebook
KRL3264-C-R010-F-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KRL3264-C-R010-F-T1 RES SMD 0.01 OHM 1 1W 3264 898600 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
KRL3264-C-R010-F-T1 RES SMD 0.01 OHM 1 1W 3264 793400 Susumu 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
KRL3264-C-R010-F-T1 Current Sense Resistors - SMD 1W 10m ohm 1 6.3 x 3.1 Metal Foil 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd