Location : Home > K > KRL3264-C-R018-F-T1
KRL3264-C-R018-F-T1
Share on FacebookShare on Facebook
KRL3264-C-R018-F-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KRL3264-C-R018-F-T1 RES SMD 0.018 OHM 1 1W 3264 582500 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
KRL3264-C-R018-F-T1 Current Sense Resistors - SMD 1W 18m ohm 1 6.3 x 3.1 Metal Foil 800,000 Susumu 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
KRL3264-C-R018-F-T1 Current Sense Resistors - SMD 1W 18m ohm 1 6.3 x 3.1 Metal Foil 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd