Location : Home > K > KRL7638-C-R015-F-T1
KRL7638-C-R015-F-T1
Share on FacebookShare on Facebook
KRL7638-C-R015-F-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KRL7638-C-R015-F-T1 RES SMD 0.015 OHM 1 3W 7638 787600 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
KRL7638-C-R015-F-T1 RES SMD 0.015 OHM 1 3W 7638 682400 Susumu 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
KRL7638-C-R015-F-T1 Current Sense Resistors - SMD 3W 15m ohm 1 7.6 x 3.8 Metal Foil Learn 800,000 Susumu 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
KRL7638-C-R015-F-T1 RES SMD 0.015 OHM 1 3W 7638 1404600 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com