Location : Home > K > KXG350VB33RM16X20LL
KXG350VB33RM16X20LL
Share on FacebookShare on Facebook
KXG350VB33RM16X20LL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KXG350VB33RM16X20LL CAP ALUM 33UF 20 350V RADIAL 491100 United Chemi-Con 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
KXG350VB33RM16X20LL DIP 57140 UMITEDCHEM NEWD/C OWNSTOCK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
KXG350VB33RM16X20LL DIP 80000 UMITEDCHEM stock Morechip Enterprise Co., Ltd.
KXG350VB33RM16X20LL DIP 90388 UMITEDCHEM NEW+ STOCK Globalway components Sdn Bhd.
KXG350VB33RM16X20LL DIP 90269 UMITEDCHEM NEW+ STOCK Mujistu Electronic Pte Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-55-20-0CS2396 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD
SO63-3-55-20-0CS2396 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P1057 CL002 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving TUBING PVC CLR 500'
P1057 CL002 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P1057 CL002 NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
875105544003 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD