Location : Home > L > LAB500-12-2
LAB500-12-2
Share on FacebookShare on Facebook
LAB500-12-2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAB500-12-2 LUG ALUMINUM 2 HOLE 147260 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5914/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.6V 3W DO216AA
CZRU52C7V5-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 150MW 0603
CZRU52C7V5-HF COMCHIP 10000 2013+ 2013+ WLParts Electronics ltd
CZRU52C7V5-HF Comchip Technology 139460 NEW RoHS DIODE ZENER 7.5V 150MW 0603 FindCores Electronics Inc.
CZRU52C7V5-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.15W VR=7.5V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
VS-8ETH06-N3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE HYPERFAST 8A 600V TO-220
VS-8ETH06-N3 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-8ETH06-N3 NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GPP60GHE3/73 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 6A P600
GPP60GHE3/73 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPP60GHE3/73 NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GPP60GHE3/73 Vishay 6000 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
GPP60GHE3/73 Vishay 19595 12+ P600 Axial SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
325208-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
416F25013ILT Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À10ppm Crystal 12pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F25013ILT CTS-Frequency Controls 41605 1538+ CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT Alphatek Technology Limited
416F25013ILT CTS-Frequency Controls 57029 2015+ CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F25013ILT CTS-Frequency Controls 97890 2015+ CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OQ12715000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OQ12715000J0G Amphenol FCI 157350 2016+ 500 TB SOCKET CLOSE VER Unitronix Electronics Limited
OQ12715000J0G IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ12715000J0G NEW 84400 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
691312710008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
691312710008 N/A 50 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1823859 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug Housing for Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1823859 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1823859 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1823859 Phoenix Contact 298050 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0461-0-15-01-21-27-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.022" (0.38mm ~ 0.56mm) Standard Tail Solder