Location : Home > L > LB2012T6R8M
LB2012T6R8M
Share on FacebookShare on Facebook
LB2012T6R8M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LB2012T6R8M 2425 TAIYO 10+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
LB2012T6R8M INDUCTOR WOUND 6.8UH 135MA 0805 57539 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LB2012T6R8M RoHS Compliant 39436 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MRF422 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - RF TRANS RF NPN 35V 20A 211-11