Location : Home > L > LCAF500-12-6
LCAF500-12-6
Share on FacebookShare on Facebook
LCAF500-12-6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCAF500-12-6 LUG COPPER 1 HOLE 147270 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-112-03-G-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
325033-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325033-21-0 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5448239 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5448239 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5448239 Phoenix Contact 147010 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5448239 Phoenix Contact 298210 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1960970000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1960970000 Weidmuller 147420 2016+ BLZP 5.00/24/270LR SN BK BX Unitronix Electronics Limited
0019091069 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.264" (6.71mm)