Location : Home > L > LCCX350-38DF-6
LCCX350-38DF-6
Share on FacebookShare on Facebook
LCCX350-38DF-6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-284512-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-284512-5 TE Connectivity AMP Connectors 157780 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-284512-5 TE Connectivity AMP Connectors 299170 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284512-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284512-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 25POS 3.5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
431301-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431301-14-0 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1807890000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1807890000 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1807890000 Weidmuller 147290 2016+ S2L-SMT3.50/10/180LF3.5 BK Unitronix Electronics Limited
0874370643 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Tin
0874370643 MOLEXELE 5000 10+ Chaoxin Technology (HK) Limited
0874370643 Molex 40000 CONNHEADER6POS AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
811-22-063-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 63 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-063-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-063-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 63 POS .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-063-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 63 POS .295 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-22-063-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 63 POS .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd