Location : Home > L > LCDX3/0-12H-X
LCDX3/0-12H-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCDX3/0-12H-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCDX3/0-12H-X LUG COPPER 2 HOLE 147050 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-139-41-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
63453-344LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
63453-344LF Amphenol FCI 147040 2016+ CONN RCPT 44POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
63453-344LF Amphenol FCI 287950 2016+ CONN RCPT 44POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63453-344LF IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1855090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1855090000 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1855090000 Weidmuller 147340 2016+ TERMINAL ZP 4/1AN/12 Unitronix Electronics Limited
1855090000 Weidmuller 297350 2016+ TERMINAL ZP 4/1AN/12 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1013880000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1013880000 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1013880000 Weidmuller 157820 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1013880000 Weidmuller 298090 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562012210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws